Witamy w Nyskim Księstwie Jezior i Gór.

UWAGA ! Wszystkie zapytania ofertowe, ich wyniki oraz wszelkie aktualne informacje publikowane są na NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ Nyskiego Księstwa Jezior i Gór. Niniejsza strona nie będzie już rozwijana.

Nasz region

 
PROW 2014 - 2020
 
OGŁOSZENIA
 
LGD
 
Media o Nas
 
Program Leader
 
   Lokalna Strategia
Rozwoju
 
   ZREALIZOWANE
PROJEKTY
 
OGŁOSZENIA O NABORACH
 
INFORMACJE DLA WNIOSKODAWCÓW
 
Wzory Wniosków I Instrukcje
 
Szkolenia
 
Punkt informacyjny- konsultacyjny
 
Kontakt
 
SIO
Idea
Wyszukwiarka
Logowanie
Rejestracja
Rodzaje obiektów
 
Logowanie dla agentów

Login:
Hasło:

SART-WEB
 
Informacje ogólne

Lokalna Grupa Działania (LGD)

Nyskie Księstwo Jezior i Gór

Informacje ogólne

 
         Zapoczątkowane w 2006r. działania w zakresie wdrażenia inicjatywy Leader na terenie gmin: Głuchołazy, Nysa, Otmuchów i Paczków doprowadziły do powstania 30.08.2006r. stowarzyszenia Nyskie Księstwo Jezior i Gór z siedzibą w Białej Nyskiej. Obecnie stowarzyszenie liczy 33 członków. Są to osoby fizyczne, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele gmin z obszaru gminy: Nysa, Głuchołazy, Otmuchów i Paczków. Dotychczasowe działania stowarzyszenia miały na celu utworzenie biura warunkującego sprawne, administracyjne jego funkcjonowanie oraz opracowanie podstawowego, strategicznego dokumentu LSR (Lokalnej Strategii Rozwoju) wyznaczającej zasady i cele przyszłego wykorzystania środków osi 4 Leader w ramach PROW 2007-2013.
 
        Zarząd stowarzyszenia informuje ze nasze starania zostały uwieńczone sukcesem. W dniu 10 czerwca 2009r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego (organ nadzorujący pracę stowarzyszenia) podpisana została umowa o warunkach i sposobie realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju, kwalifikująca stowarzyszenie do dysponowania środkami osi 4 Leader w ramach PROW 2007-2013 zgodnie z zapisami Lokalnej Strategii Rozwoju.

 


Powered by S.A.R.T.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Sfinansowano ze środków Zarządu Województwa Opolskiego "Współpraca mikroregionalna w ramach Programu wdrażania 

podejścia Leader  w woj. opolskim".
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.